Żak Kwidzyn III „a” LOZ

forum klasowe


#1 2012-10-18 19:34:26

Nelson

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-17
Posty: 15
Punktów :   

Kilka słów co do tego forum, oraz prac kontrolnych.

Witam wszystkich serdecznie,
to ja wasz wspaniały starosta xD jako że otrzymałem zadanie przekazania wszystkim w naszej klasie materiałów do prac kontrolnych z niektórych przedmiotów założyłem to forum na potrzeby naszej grupy, będę tu umieszczać tematy, zadania lub linki do pobrania prac kontrolnych z przedmiotów które mamy w tym semestrze. Szczerze mówiąc nie znam się na prowadzeniu forum, ale stwierdziłem, że takie rozwiązanie będzie dobre bo dzięki temu będziemy mogli sobie pomagać na wzajem z tymi pracami (o ile zechcecie).
Prace do wykonania będą w różnych formach, albo gotowe testy do wydrukowania i rozwiązania (niby taki mam dostać z angola i matematyki), albo zadania pisemne do rozwiązania np. fiza, mogą to być również tematy, z których będzie trzeba zrobić wypracowanie np. j. polski , czy biologia.

Postaram się zamieścić wszystkie tematy prac kontrolnych jakie będziemy mieli w tym semestrze, razem z tymi co już dostaliśmy żeby ci co ich nie maja nie musieli biegać i prosić innych o te tematy.


Gorąco zachęcam wszystkich do zamieszczania swoich prac kontrolnych, lub jakichkolwiek pomocnych artykułów, czy linków do stron które będą przydatne w pisaniu prac na tym forum!!



Dzięki temu możecie pochwalić się swoimi talentami pisarskimi albo wiedzą w danej dziedzinie     albo pokazać reszcie klasy jacy jesteście fajni i pomocni 

Dzięki temu możecie również zapewnić pomoc w zaliczeniu semestru ludziom z naszej klasy, bo jak wiemy nie każdy ma czas i możliwości na spędzanie dużej ilości godzin na przerabianie i opisywanie poszczególnych tematów, dlatego pomagajmy sobie żebyśmy w komplecie mogli zaliczyć ten semestr.



Z drugiej strony chciałbym przestrzec przed możliwymi plagiatami wypracowań, więc pamiętajcie żeby nie przepisywać słowo w słowo od innych, a najlepiej zamiast gotowych wypracowań umieszczajcie pomoce do tematów takie jak linki do stron z danej dziedziny, wikipedia, czy wypracowania z internetu, żeby mieć na czym się oprzeć przy pisaniu własnych prac.



Jeśli chodzi o pobieranie  tematów prac kontrolnych, czy przeglądanie forum to jak pewnie wiekszość z was wie nie ma potrzeby rejestrowania się na nim, forum jest dostępne dla każdego, ale jeśli chcielibyście coś napisać, czy opublikować swoja prace, albo pomóc innym to musicie się zarejestrować. Procedura jest dziecinna więc każdy sobie poradzi.
Zapraszam więc wszystkich genialnych uczniów naszej klasy do rejestrowania się i jeśli macie chęć o czymś pisać, nawet nie koniecznie związanego ze szkołą to śmiało.


Całe życie się człowiek uczy, żeby w pewnym momencie stwierdzić, że najchętniej zostałby pluszowym misiem.

neli303@gmail.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plWicie agroturystyka zaproszenia-komunijne-dla-chlopca.eu